Sortiment obchodu

Vítejte v našem internetovém obchodě.

Doufáme, že zde uvedené zboží bude to, co hledáte. Neváhejte nás v případě nejasností kontaktovat. Zboží pro Vás vyrobíme i dle Vašich parametrů, případně přijedeme a poradíme. Vytvoříme pro Vás zcela jistě zajímavou cenovou nabídku. Po domluvě u nás zakoupený nábytek u Vás i sestavíme a namontujeme.

Repliky lidového nábytku z konce 19. století. Tento nábytek vyrábíme z masívu. Povrchovou úpravu provádíme voskováním, čímž je zaručena absolutní nezávadnost. Proto je tento nábytek vhodný do restaurací, hotelů, penzionů, kanceláří, chalup i bytů. Na výběr je 42 barevných odstínů. a případně můžete zvolit i z 11 druhů řezeb . Vámi zvolený barevný odstín, nebo používanou řezbu stačí doplnit do připraveného formuláře na konci objednávky. Budete k tomuto ještě před dokončením objednávky vyzváni. Děkujeme a příjemný nákup.

Přebalovací pulty

Od září 2009 jsme rozšířily náš obchod o přebalovací pulty. Pulty jsou vyráběny z kvalitního lamina které je olepované ABS hranou pro lepší kvalitu a údržbu. Termín dodáni 14 dní od data objednání.Cena dopravného a balného 400 Kč. Pulty jsou zasílány přepravní službou ve smontovaném stavu.Takže odpadá složitá montáž.